(03842)
7-20-24
7-26-80
7-26-81
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Завантажити каталог

TicinoПрийнято вважати, що чорний колір в інтер'єрі візуально зменшує простір, тисне, здатний викликати депресію. Похмуро одним словом. І не посперечаєшся.

Однак, якщо не зациклюватися на негативі, чорний колір розкриється зовсім іншими змістами. Він асоціюється з таємницею і нескінченністю, магією, пристрастю, глибиною. Крім цього, елегантність, респектабельність і стиль також нерозривно пов'язані з використанням чорного.

Зрозуміло для багатьох чорна ванна кімната є вкрай сміливим рішенням, оскільки піти на подібний крок здатний не кожен. Деякі недооцінюють можливості чорного кольору, адже саме він вважається одним з найбільш універсальних, оскільки входить в перелік найбільш довго і активно використовуваних тонів інтер'єру.  Правильний підхід до використання чорного тону забезпечить чудовий інтер'єр ванної кімнати.

Зазначимо деякі загальні рекомендації, які вам знадобляться для формування уявлення про майбутній дизайн вашого сантехнічного вузла.

  1. Насамперед, чорний колір не може бути єдиним. Його обов'язково комбінують з іншими, світлими відтінками. Класичне, яке ніколи не вийде з тренду, рішення – це поєднання білого з чорним. Створюючи контрастні поєднання чорного з білим, пастельними або яскравими відтінками, можна домогтися ефекту розширення стін.
  2. Внесіть декілька яскравих елементів. Наприклад, це можуть бути аксесуари, рушники, гігієнічні засоби червоного, жовтого, помаранчевого кольорів. Перестаратися з ними, однак, теж не варто.
  3. Не заповнюйте проміжки між плитками кольором, який не є домінуючим, тобто затирати шви стороннім відтінком не можна. Якщо інтер'єр включає в себе білу сантехніку, плитку, тоді шви між чорною плиткою повинні бути білими.
  4. Дуже вдале поєднання – це оздоблення нижньої частини стін чорним кольором, а верхньої – світлим. Це не звужує простір, візуально не робить ванну кімнату меншою.

Якщо когось цікавить питання впливу таких кольорів у ванній кімнаті на людину, то тут також треба бути спокійним. Експерти в даній галузі відзначають, що комбінація чорного і білого забезпечують ідеальну гармонію двох потоків – інь і янь. Поєднання створює відчуття умиротворення, коли приймаєте ванну.

Елегантний і строгий чорний колір надає ванній кімнаті вишуканий і розкішний вигляд. Дизайнери висувають різні думки про те, як його необхідно використовувати при виборі інтер'єру, проте сходяться в одному, що попри простоту, темний колір завжди виглядає глибоко і сучасно.