(03842)
7-20-24
7-26-80
7-26-81
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Завантажити каталог
 • Zlata
  Zlata Нове осмислення класики. 100 відсотків функціональності, оздобленої в білий глянець. Підвісні меблі дозволяють експериментувати з просторовими рішеннями.
 • Tivoli
  Tivoli "Tivoli" – мінімум елементів, максимум емоцій. Чіткі лінії і функціональність – саме це привертає увагу. Меблі серії "Tivoli" допоможуть створити неординарний інтер'єр, що не залишить байдужим найвибагливішого покупця.
 • Ріо
  Ріо Нове осмислення білого кольору в поєднанні з мінімалістичним заокругленим візерунком. Місткість, простота і цікаве розміщення функціональних елементів.
 • Ravenna
  Ravenna Серія меблів для ванної кімнати " Ravenna" – лаконічна й досконала. Її акценти на лініях, нейтральні кольори, природний декор є запорукою створення ґрунтовного інтер'єру, що надає відчуття стабільності та надійності.
 • Prato
  Prato Особливістю меблів "Prato" є мінімалістичний дизайн і цікаві кольорові рішення: від ніжно-білого до вишуканого бордового. Меблі мають заокруглену форму без накладних елементів та зі зручними ручками-впадинами.
 • Моніка
  Моніка "Моніка" – нове дизайнерське рішення. Простота в поєднанні з елегантністю. Білий колір дозволяє експериментувати з кольорами інтер'єру.
 • Франческа
  Франческа Кольорові експерименти і дивовижні форми. Оригінальність, що поєднується з місткістю та функціональністю.
 • Ticino
  Ticino Серія "Ticino" представляє колекцію меблів для ванних кімнат, яка втілює класичні рішення в контексті сучасних тенденцій.
Tv-50 1 Tv-50 2
Маленька або навіть зовсім крихітна тумбочка з умивальником для ванних кімнат Tv-50 представлена в серії «TIVOLI». Вона настільки компактна, що підійде навіть для самих мініатюрних ванних кімнат. З нею оформляти простір ванних кімнат – це не випробування, а суцільне задоволення. Незважаючи на маленькі розміри (ширина 482 мм, глибина 243 мм, висота 600 мм), тумбочка Tv-50 нічим не відрізняється від своїх великих побратимів. Той же функціонал, якісна фурнітура (петлі з плавним закриванням "Soft close"), сучасний стиль. Рекомендуємо комплектувати тумбу Tv-50 дзеркалами серій «СВ» і «Zlata».