Ювента – лідируюча вітчизняна компанія-виробник меблів для ванних кімнат. Професійний колектив, найновіше обладнання, цікавий і сучасний модельний ряд, свіжі дизайнерські рішення, нові технології та матеріали найкращої якості допомагають компанії з кожним роком розширятися, рости і освоювати нові рубежі.

Історія компанії «Ювента» - це історія постійного вдосконалення, стрімкого злету, прагнення до досягнення високих цілей, і, в цілому, історія досягнень і перемог.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ювента» - один з лідерів у виробництві меблів для ванних кімнат, якому довіряють не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Компанія була створена 5 квітня 2000 року.

Спочатку підприємство не мало відношення до меблів для ванних кімнат і займалось торгівлею сантехнічними виробами. Саме так ТОВ «Ювента» заробило свій стартовий капітал для розробки та виробництва меблів для ванних кімнат.

У вересні місяці 2003 року компанія розпочала власне виробництво меблів для ванних кімнат. Першою серією, яку випустила компанія, стала «Славута». Перше замовлення з виготовлення меблів для ванних кімнат було виконане для м. Мукачеве, Україна.

Зважаючи на постійно зростаючий попит на продукцію ТОВ «Ювента», постало питання про кардинальне збільшення об’ємів виробництва. Тому в 2006 році керівник компанії прийняв рішення про закупівлю нових технологій і обладнання у світових лідерів – CEFLA S.p.A, Італія; SCM GROUP S.p.A, Італія, та будівництво нового меблевого цеху з запуском нової автоматизованої лінії з виробництва меблів. Аналогів частині обладнання нового цеху фабрики «Ювента» в Україні немає.

27 липня 2007 року відбулося офіційне відкриття сучасного меблевого цеху, що збільшило виробничі потужності фабрики до 30 000 одиниць в місяць.

На підприємстві створили і запустили найсучасніше в східній Європі виробництво, що відповідає усім світовим вимогам щодо якості і безпеки. Повний технологічний цикл виготовлення меблів для ванних кімнат виконується на високоточному і високотехнологічному устаткуванні з цифровим програмним керуванням.

Йдучи вперед, вдосконалюючись в своїй роботі, впроваджуючи професійне обладнання і найновіші технології, «Ювента» залишається незмінна тільки в одному – високій якості своєї продукції.

Наші меблі для ванних кімнат орієнтовані на покупців з різною купівельною спроможністю, тому ми випускаємо меблі від «економ», «комфорт» та «люкс» класів.

В асортименті продукції компанії нараховується більше 300 найменувань виробів в різних серіях та кольоровій гаммі до складу яких входять: тумби під умивальники, дзеркальні панелі, дзеркальні шафи, пенали, комоди, навісні шафи.

Широкий асортимент продукції дозволяє підібрати меблі таким чином, щоб врахувати індивідуальний смак кожного споживача. Різноманітність меблів забезпечить оптимальне облаштування як великих так і малих ванних кімнат.

Створюючи дизайн інтер’єру ванної кімнати, ми роздумуємо про те, наскільки комфортно в ній буде, наскільки модно і красиво вона виглядатиме, а також про те, щоб ця краса не псувалася від вологи та пару.

Меблі для ванних кімнат виробника «Ювента» можуть задовольнити будь-які смаки та вимоги споживачів. По-перше, при виготовленні гарнітурів використовуються матеріали, що поставляються від найкращих виробників України та Європи, в якості товарів яких не доводиться сумніватися. По-друге, виробництво компанії «Ювента» оснащене сучасним устаткуванням, що гарантує меблям високу якість. По-третє, при розробці дизайну і виробництві меблів застосовуються новітні технології, що дозволяють виробам гідно виглядати й успішно конкурувати із зарубіжними зразками.

Меблі для ванних кімнат фабрики «Ювента» мають безліч переваг, а саме:
➤ оригінальний, неповторний дизайн;
➤ фурнітура та комплектуючі високої якості, що забезпечують довгу і надійну експлуатацію меблів;
➤ зручність (функціональність);
➤ екологічність;
➤ 24 місяці гарантії і післягарантійне обслуговування;
➤ конструктивну досконалість;
➤ поєднання гарного зовнішнього вигляду з вражаючим комфортом.

Наші меблі допомагають створити територію затишку, комфорту і краси, вони стануть родзинкою будь-якого інтер'єру.

Зробіть простір Вашої ванної кімнати затишним, функціональним та стильним з меблями від компанії «Ювента»!