Виберіть свою мову

 

Провідний виробник меблів для ванних кімнат

Тумби, дзеркала, пенали та інші меблі європейської якості

Про компанію

Ювента – лідируюча вітчизняна компанія-виробник меблів для ванних кімнат. Професійний колектив, найновіше обладнання, цікавий і сучасний модельний ряд, свіжі дизайнерські рішення, нові технології та матеріали найкращої якості допомагають компанії з кожним роком розширятися, рости і освоювати нові рубежі.

Історія компанії «Ювента» - це історія постійного вдосконалення, стрімкого злету, прагнення до досягнення високих цілей, і, в цілому, історія досягнень і перемог.

ТОРГОВІ МАРКИ ТА СЕРІЇ МЕБЛІВ

Меблі європейської якості, виготовлені в Україні, від стандарт до престиж сегменту. Тут ви знайдете як колекції в класичному, стриманому дизайні, так і сміливі, сучасні рішення для ванної кімнати різноманітних кольорів і текстур.

Меблі преміум сегменту, особливо вишукані, з унікальним та незвичним дизайном, неабиякою функціональністю, які виготовлені з українських та європейських матеріалів найвищої якості.

Незвичний скандинавський дизайн, неабияка продуманість та безпека меблів для дитячої кімнати. Спокійні, класичні кольори, незвичність форм та якість матеріалів неодмінно вас здивують.

Вся продукція TM “Juventa” та TM “Botticelli” є екологічно чистою та відповідає світовим стандартам якості

Всі наші меблі відповідають державним санітарно-епідеміологічним вимогам

Конструкція тумб гармонізована відповідно до європейських норм водопостачання та водовідведення

Наші меблі виготовляються як вручну, так і з використанням сучасного високоточного обладнання та цифрового програмного управління

Наша продукція має оригінальний та унікальний дизайн, адже ми втілюємо усі модні тенденції і тренди

Наша продукція зручна та функціональна, адже ми продумуємо найдрібніші деталі: практичне внутрішнє розділення та інші функціональні особливості

Матеріали, що використовуються у виробництві меблів, постачаються кращими виробниками України та Європи

Ми надаємо 24-місячну гарантію та післягарантійне обслуговування всіх меблів для ванних кімнат

Jooventa